Информация о товаре
| Materiāls | Cinkotais tērauds |
|---|---|
| Izmantošanas mērķis | Lokšņu stiprināšanai pie sienas |
| Garums | 1500 mm |
| Platums | 4 mm |
| Zīmols | Knauf |
| Diametrs | 4 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Papildus informācija | Iekštelpu piekārto griestu nesošo konstrukciju detaļa, kura ir paredzēta piekārto griestu konstrukciju veidošanai |
| Штрихкод | 502281998 |
Stieple ar cilpu ir detaļa piekārto griestu konstrukcijas iekares izveidei. Ātra un vienkārša montāža. Regulējams. Cinkota tērauda stieple ar cilpu vienā galā. Stieples diametrs – 4 mm.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Больше от Knauf
Написать отзыв
Написать отзыв о: STIEPLE AR CILPU KNAUF 150CM