Информация о товаре
| Slīpēšanas stieņu garums | 533 mm |
|---|---|
| Slīpēšanas stieņu platums | 75 mm |
| Jostas kustību ātrums, m/min | 200 - 420 |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Produkta veids | Elektriskā lentes slīpmašīna |
| Zīmols | Bosch Professional |
| Modelis | GBS 750 |
| Svars | 3.6 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502696071 |
Elektriskais lentes slīpmašīna Bosch Professional GBS 750
- Samazina slīpēšanas laiku, pateicoties lieliskajam materiāla noņemšanas ātrumam ar 850 W motora sistēmu
- Ērta lietošanā pateicoties ergonomiskajam satvērienam un labi līdzsvarotajam 3,6 kg svaram
- Labāka slīpēšanas stabilitāte, pateicoties vibrāciju filtrējošam mīkstam spilvenam un plakanai cietas plāksnes
- Labas slīpēšanas kvalitāte, jo slīpēšanas lente darbojas laikā paliek stingri centrā
- Uztur darba vietu tīru un arī aizsargā jūsu plaušas, pateicoties lielākam putekļu savākšanas ātrumam
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: SLĪPMAŠĪNA LENTES GBS 750 850W
