Информация о товаре
| Jauda | 1700 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 2800-11500 |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Maksimālais diska diametrs | 125 mm |
| Produkta veids | Elektriskā slīpmašīna |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | GWS 17-125 S |
| Svars | 2.2 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Trokšņa līmenis | 103 dB |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Antivibrācijas rokturis, asmens aizsargs, metāla griešanas aizsargs, putekļu filtrs, uzgriežņu atslēga, apakšējais atloks, stiprinājuma uzgrieznis. |
| Штрихкод | 502424002 |
„GWS 17-125 S Professional“ raksturo liela jauda, noturība pret pārslodzi un labāka aizsardzība pret putekļiem, pateicoties gaisa ieplūdes atverēm instrumenta aizmugurējā pusē un nomaināmam putekļu filtram, kas nodrošina maksimālu veiktspēju.
Leņķa slīpmašīnai ar jaudīgu 1700 W motoru ir izcils komforts metāla apstrādē, pateicoties ļoti mazam rokturim.
Labākai lietotāja aizsardzībai tajā ir iebūvēta „KickBack Control“ sistēma, aizsardzība pret atkārtotu iedarbināšanu un „Vibration Control“ sānu rokturis.
„GWS 17-125 S Professional“ ir vislabāk piemērots metāla slīpēšanai vai metināšanas šuvēm, kā arī metāla, betona, ķieģeļu un flīžu griešanai.
Tas ir savietojams ar „Bosch“ putekļu nosūkšanas sistēmām „GDE 125 EA-T Professional“ un „GDE 115 / 125 FC-T Professional“.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: SLĪPMAŠĪNA LEŅĶA BOSCH GWS 17-125S 1700W