Информация о товаре
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
|---|---|
| Slīpēšanas nospieduma garums | 151 mm |
| Slīpēšanas nospieduma platums | 102 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 10500 |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Produkta veids | Akumulatora trīsstūrveida slīpmašīna |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 3715CA |
| Svars | 0.7 kg |
| Slīpēšanas amplitūda | 1.6 mm |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 20 V |
| Soma komplektā | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502690531 |
Akumulatora daudzfunkcionālais slīpēšanas instruments SKIL 3715 ar bezotkāršu motoru, piedāvā dažādu formu slīpēšanas spilventiņus, tāpēc jūs varēsiet veikt dažādus darbus: slīpēt lielas virsmas vai grūti pieejamas vietas, piemēram, malas un stūrus. Ergonomisks, viegls, plaukstas formai atbilstošs instrumenta dizains ir ideāli piemērots instrumenta vadībai ar vienu roku. Pateicoties patentētai iekšējai konstrukcijai, slīpēšanas instruments ir ļoti zems, tāpēc ar to var pastāvīgi strādāt ilgu laiku un neapnikt. Augstas kvalitātes noslēgti lodīšu gultņi nelaiž putekļus svarīgās iekšējās daļās, tādējādi pagarina instrumenta ekspluatācijas laiku. SKIL 3715 CA tiek pārdots ar trim slīpēšanas diskiem un putekļu savākšanas maisiņu. Akumulators un lādētājs nav iekļauts.
Priekšrocības:
- „PWRCORE 20™“: nozares vadošā progresīvā akumulatoru tehnoloģija, kas paredzēta visiem SKIL „20V Max“ instrumentiem
- „KEEPCOOL™“: patentēta akumulatora dzesēšanas tehnoloģija, kas nodrošina līdz 25 % ilgāku darbības laiku un 2 reizes ilgāku kalpošanas laiku
- „ACTIVCELL™“: patentēta progresīva akumulatora un instrumenta savstarpēja mijiedarbība, kas nodrošina maksimālu sniegumu un akumulatora aizsardzību
- SKIL instrumenti bez otām ar progresīvu elektroniku piedāvā neapšaubāmu cenas un kvalitātes attiecību
- Ergonomiska kompakta rokturis ļauj viegli vadīt ierīci ar vienu roku
- Universāls slīpēšanas spilventiņš, kas piemērots gan lielām virsmām, gan stūriem
- Patentēta iekšējā konstrukcija un VRS, kas nodrošina ļoti zemu vibrāciju
- Pret putekļiem aizsargāti gultņi nodrošina papildu izturību
- Litija jonu tehnoloģijas dēļ akumulatori vienmēr ir gatavi darbam – nav pašizlādes un „atmiņas efekta“

Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: SLĪPMAŠĪNA EKSC.AKUMUL 3471 20V BL