Информация о товаре
| Diametrs | 125 mm |
|---|---|
| Iekšējā cauruma diametrs | 22 mm |
| Smalkums | 120 |
| Piemēroti rīki | Slīpēšanas iekārtas |
| Produkta veids | Slīpdiski |
| Zīmols | - |
| Modelis | ZK120 |
| Materiāls | Alumīnija oksīds |
| Apstrādes materiāls | Koks, Metāla |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12200 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502350463 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: SLĪPDISKS LAPIŅU BASIC 125 ZK120