Информация о товаре
| Diametrs | 125 mm |
|---|---|
| Iekšējā cauruma diametrs | 20 mm |
| Stieples | Ar mazu, Misiņa |
| Produkta veids | Stiepļu suka |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 18 mm |
| Piemēroti rīki | Asināšanas iekārtām |
| Komplekts | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Augstums: 18 mm. Diametrs: 125 mm. Iekšējā cauruma diametrs: 20 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502117681 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: SLĪPDISKS LAP 125X20X18 532061-6008/3008