Информация о товаре
| Garums | 243 mm |
|---|---|
| Svars | 0.410 kg |
| Maksimālais griezums materiāla biezumā | 1.2 mm |
| Griešanas puse | Pa labi |
| Ar fiksāciju | Jā |
| Produkta veids | Šķēres |
| Zīmols | Fiskars |
| Papildus informācija | Precīzi grieziet dažādus izturīgus materiālus ar jaudīgajām PowerGear™ Aviation skārda šķēres ar vairāk nekā 40 % lielāku jaudu. Izbaudiet precīzu mehāniku un ergonomiku ar nākamās paaudzes skārda šķēres ar lielāku jaudu, komfortu un precīzu kontroli. PowerGear™ tehnoloģija nodrošina par vairāk nekā 40 % lielāku jaudu, īpaši vissmagākajos griezienos. Šī atjautīgā tehnoloģija palīdz izmantot lielāku jaudu bez noguruma un nezaudējot griešanas garumu. Turklāt ergonomiskais atsperu rokturis samazina roku nogurumu un ir aprīkots ar SoftGrip™, kas nodrošina precīzāku vadību un komfortu. Kalti rūdīta tērauda asmeņi un kalts rokturis palielina jaudu un izturību. Šķēres var fiksēt no augšas vai sāniem, lai grieztu dažādus izturīgus materiālus. |
| Штрихкод | 502037199 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ŠĶĒRES SKĀRDA LABĀS POWERGEAR 1027210