Информация о товаре
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Izmantošanas mērķis | Ģipškartona paneļi stiprināšanai pie griestiem |
| Garums | 460 mm |
| Platums | 30 mm |
| Zīmols | - |
| Modelis | E200 |
| Metāla biezums | 0.8 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502704931 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: SKAVA U-VEIDA CD14 200MM 0.7-0.8MM