Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 45 mm |
| Platums | 35 mm |
| Materiāls | Plastmasa |
| Savienojuma tips | Vītņveida |
| Savienojumu skaits | 2 |
| Produkta veids | Savienība |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 35 mm |
| Diametrs | 12.5 - 19 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Savieno 12.5-19 mm diametra krānu ar šļūteni. Materiāls: plastmasa |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501793555 |
Savieno 12,5 mm vai 19 mm diametra krānu ar šļūteni.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SAVIENOJUMS ŠĻŪT. 1/2, 3/4 IN