Информация о товаре
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās., Melna krās. |
| Zīmols | - |
| Moduļu skaits | 24 |
| Uzstādīšana | Virsapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP40 |
| Augstums | 310 mm |
| Platums | 105 mm |
| Dziļums | 330 mm |
| Штрихкод | 502682242 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: SADALNE VIRSAPMETUMA 24 MODUĻI IP40