Информация о товаре
| Materiāls | Tērauds |
|---|---|
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Paneļa pielietojums | Elektrisko ierīču montāžai |
| Zīmols | Tibox |
| Uzstādīšana | Virsapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP66 |
| Augstums | 500 mm |
| Platums | 400 mm |
| Dziļums | 200 mm |
| Sienas biezums | 1.5 mm |
| Ar slēdzeni | Jā |
| Papildus informācija | Aizsardzības līmenis: IP66. Metāla biezums: 1.5mm. Ar atslēgu. Augstums: 500 mm. Platums: 400 mm. Dziļums: 200 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502115465 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: SADALES SKAPIS ST4520 500X400X200MM IP66