Информация о товаре
| Garums | 250 mm |
|---|---|
| Rullīša diametrs | 38 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem |
| Rullīša materiāls | Mikrofiber |
| Produkta veids | Rullīši |
| Zīmols | Anza |
| Modelis | Pro Super 583025 |
| Saru garums | 18 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Izturīgs, jaudīgs, ar lielu pārklājumu un ilgmūžīgs rullītis. Piemērots griestu krāsošanai iekštelpās. |
| Izcelsmes valsts | Zviedrija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502570494 |
Izturīgs mikrošķiedras veltnis, ar lielu uzsūktspēju un izcilu pārklājuma spēju. Piemērots griestu iekšējo virsmu apdarei - jo īpaši matētu griestu krāsošanai viesistabā, guļamistabā un gaitenī. Piešķir vidēji raupju tekstūru.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: RULLIS SUPER MICMEX MAXI 25CM