Информация о товаре
| Zāles pļāvēja piederumu tips | Naži |
|---|---|
| Zīmols | Makita |
| Produkta veids | Zāles pļāvēju piederumi |
| Garums | 25.5 cm |
| Platums | 25.5 cm |
| Diametrs | 255 mm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Darba platums | 25.5 cm |
| Штрихкод | 502042879 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: RIPA TRIMMER. 4-НОЖЕВОЙ 255X25,4MM,D-66014