Информация о товаре
| Zāles pļāvēja piederumu tips | Naži |
|---|---|
| Zīmols | Makita |
| Produkta veids | Zāles pļāvēju piederumi |
| Garums | 25.7 cm |
| Platums | 25.7 cm |
| Diametrs | 257 mm |
| Darba platums | 25.7 cm |
| Штрихкод | 502042883 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: RIPA TRIMMER. 3-ZOBU 257X25,4MM,D-66036