Информация о товаре
| Maksimālā slodze | 100 kg |
|---|---|
| Produkta veids | Darba galdi |
| Zīmols | Okko |
| Garums | 68 cm |
| Platums | 58 cm |
| Augstums | 130 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Штрихкод | 502223249 |
Atklājiet Okko regulējamā augstuma balsta daudzpusību – praktisku papildinājumu jebkurai darbnīcai, garāžai vai mājas projektu telpai. Ar 68 cm garumu un 58 cm platumu šis izturīgais balsts nodrošina uzticamu pamatu dažādiem uzdevumiem.
Izstrādāts ar pielāgojamību prātā, Okko balsts piedāvā regulējamu augstuma diapazonu no 80 cm līdz 130 cm, ļaujot pielāgot darba vietu dažādiem projektiem un komforta līmeņiem. Tā robustā metāla konstrukcija, redzama ar spēcīgām melnām kājām un metāliski sudraba augšējo stieni, nodrošina izturību un stabilitāti. Šis balsts ir paredzēts maksimālajai slodzei līdz 100 kg, padarot to piemērotu dažādu materiālu un darba priekšmetu atbalstam.
Neatkarīgi no tā, vai veidojat pagaidu darbagaldu kokapstrādei, atbalstāt dēļus krāsošanas laikā vai jums nepieciešama papildu palīdzība ar vispārīgiem DIY projektiem, šis balsts nodrošina uzticamu atbalstu. Tā ir lieliska izvēle cilvēkiem, kas veic visu, sākot no nelieliem mājas remontiem līdz plašākiem amatniecības vai būvniecības darbiem.
Jūsu sirdsmieram, Okko regulējamam balstam ir 24 mēnešu garantija privātajiem klientiem un 12 mēnešu garantija juridiskajām personām.
- Zīmols: Okko
- Regulējams augstums: 80 cm līdz 130 cm
- Izmēri: 68 cm (garums) x 58 cm (platums)
- Maksimālā slodzes ietilpība: 100 kg
- Konstrukcija: Izturīgs metāla rāmis
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: REGULĒJAMA AUGSTUMA GALDS 680X580X800-13