Информация о товаре
| Ligzdu skaits | 3 ligzdas |
|---|---|
| Vada garums | 1.5 m |
| Spriegums | 230 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Jā |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Sērija | ECOLOR |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1,5 mm² |
| Krāsa | Melna krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Pašreizējā: 16 A. Spriegums: 230 V. Vada diametrs: 3 mm. Aizsardzības pakāpe (IP): IP20 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502055977 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: PAGARINĀTĀJS ECOLOR 1.5M. MELNS