Информация о товаре
| Garums | 10 mm |
|---|---|
| Diametrs | 4 mm |
| Materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | Alumīnija kniedes ar pusapaļu galvu |
| Zīmols | Haushalt |
| Kniežu materiāla biezums | 4.5 - 6.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502176014 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: P.AL.KNIEDE PUSAP.G.4.0X10 50GAB.RAL7040