Информация о товаре
| Maisījuma tips | Remonta |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Apdares darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 5 kg |
| Darba temperatūra | +5 - +30 °C |
| Produkta veids | Tepe |
| Zīmols | Siler |
| Maisījuma un ūdens attiecība | skat. uz iepakojuma |
| Patēriņš | pēc pielietojuma |
| Maisījuma sastāvs | skat. uz iepakojuma |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Saint-Gobain Weber LR+, izlīdzinošs, 20 kg |
| Parastā cena | Sausais špakteles maisījums, remonta, 20 kg |
| Штрихкод | 502096631 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: NOB-ШПАКЛЕТОК ВЛАГОУСТОЙЧИВЫЙ SILER-2 5КГ