Информация о товаре
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 1200 mm |
| Platums | 40 mm |
| Produkta veids | Savienotāj skava/lenta |
| Zīmols | Arras |
| Krāsas nosaukums | Cinka krās. |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 25 |
| Papildus informācija | Pārklājums: Cinkots |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 500484101 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: СОЕДИНИТЕЛЬНАЯ ПЛОСКОСТЬ ZN 1200X40X2