Информация о товаре
| Maisījuma tips | Elastīgs |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Mūrēšanas darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 20 kg |
| Darba temperatūra | 5 - 25 °C |
| Produkta veids | Mūrjavas karstumizturīgās |
| Zīmols | Saint-Gobain Weber |
| Maisījuma un ūdens attiecība | Pievienojamais ūdens daudzums - 3-4 litri / 25 kg |
| Patēriņš | Dobtais ķieģelis 250x85x65 mm 0,8 kg/gab. Pilnais ķieģelis 250x120x65 mm 1,0 kg/gab. |
| Izmantošana | Weber māla java ir paredzēta iekštelpās izmantojamu apdedzinātu ķieģeļu krāšņu, kamīnu, plīšu u.c. apvalku un skursteņa ieklāšanai. |
| Maisījuma sastāvs | Māla/cementa bāze |
| Papildus informācija | Izturīgs. Plastmasas. Izturīgs pret temperatūras svārstībām. Necaurlaidīgs dūmgāzēm. Tiksotropisks. |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Штрихкод | 502730387 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Больше от Weber
Написать отзыв
Написать отзыв о: MŪRJAVA WEBER CLAY MORTAR +400C 20KG