METĀLA URBIS HAUSHALT 7.0X109MM HSS
Preces kods: 502255247
€0,87
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 10.9 cm |
| Diametrs | 7 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Haushalt |
| Materiāls | Metāls |
| Urbja tips | HSS |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Koka skrūve, universāls Haushalt PZ2, 4 x 70 mm, dzeltena krās., 250 gab. |
| Svītrkods | 502255247 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: METĀLA URBIS HAUSHALT 7.0X109MM HSS