Информация о товаре
| Garums | 78 cm |
|---|---|
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Smails |
| Produkta veids | Lāpstas |
| Zīmols | Fiskars |
| Kolekcija | Solid |
| Darbības zonas garums | 28 cm |
| Darbības zonas platums | 18 cm |
| Svars | 1.35 kg |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Kāta materiāls | Nerūsējošais tērauds, Tērauds |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Kopējais garums: 800 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502509078 |
Fiskars Solid™ sērijas universālie instrumenti ir izturīgi. Atrodoties kustībā - laukos vai uz šosejas - lieti noderēs uzticama automašīnas lāpsta, kas var palīdzēt ātri izrakt mašīnu no sniega vai dubļiem. Šis darba rīks, kurš aprīkots ar spēcīgo tērauda asmeni un oranžo D-veida rokturi, atradīs vietu jebkuras automašīnas bagāžniekā. Universālā rakšanas lāpsta maziem darbiem visos gadalaikos. Smails asmens. Viegli transportēt un pārvietot. Garums: 800mm. Svars: 1350g.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: LIEKŠĶERE SOLID AUTOM 19CM 1066715