Информация о товаре
| Pārklājums | Nav |
|---|---|
| Garums | 1000 mm |
| Platums | 20 mm |
| Produkta veids | Stūra profils |
| Zīmols | Briko |
| Augstums | 20 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Штрихкод | 502127260 |
Paceliet savu nākamo projektu jaunā līmenī ar augstākās kvalitātes Briko alumīnija stūra profilu, kas rūpīgi izgatavots Itālijā. Šis daudzpusīgais L veida profils, ar 1000 mm garumu un precīzām 20 mm x 20 mm malām, ir būtiska sastāvdaļa gan profesionāliem būvniekiem, gan dedzīgiem DIY entuziastiem.
Izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija un ar izturīgu 2 mm biezumu, šis stūra profils piedāvā izcilu izturību un korozijas izturību, padarot to piemērotu plašam iekštelpu un āra lietojumu klāstam. Tā dabiskā, nepārklātā metāla sudraba apdare nodrošina gludu, modernu estētiku, kas viegli saskaņojas ar dažādiem dizaina stiliem, kā tas skaisti attēlots produkta attēlā. Gludā virsma nodrošina vieglu apstrādi un profesionālu izskatu visās jūsu instalācijās.
Neatkarīgi no tā, vai vēlaties veidot tīras, aizsargājošas malas uz darba virsmām vai plauktiem, pastiprināt stūrus mēbeļu konstrukcijās vai pievienot mūsdienīgu apdari arhitektūras elementiem, Briko alumīnija stūra profils ir jūsu ideālais risinājums. Iedomājieties to izmantojam, lai pilnveidotu pēc pasūtījuma izgatavotas grāmatu plaukta malas, pievienojot izturīgu rāmi dārza puķu podam vai pat kā dekoratīvu sloksni uz sienas paneļa. Tā precīzie izmēri un izturīgā konstrukcija garantē uzticamu un pievilcīgu apdari katru reizi.
Izbaudiet izcilo meistarību un funkcionālo dizainu, kas raksturo itāļu inženieriju, ar šo izturīgo un eleganto alumīnija profilu. Briko 20x20x2mm stūra profils nav tikai būvmateriāls; tas ir precizitātes un stila pamats jūsu radošajos un būvniecības centienos.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: LEŅĶIS ALUMĪNIJA 20X20X2 1M