Информация о товаре
| Jauda | 1500 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 2800-11000 |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Maksimālais diska diametrs | 125 mm |
| Produkta veids | Elektriskā slīpmašīna |
| Zīmols | Dewalt |
| Svars | 3 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Soma komplektā | Nē |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Vītnes pavediens: 14 mm. Soma komplektā: Nē |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Slīpēšanas mašīnas Dewalt DWE4237-QS, 1400 W |
| Parastā cena | Griešanas diski Dewalt DT3507-QZ, 125x1x22.23mm, 10 gab. |
| Штрихкод | 501898816 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: LEŅĶA SLĪPMAŠĪNA DWE4257-QS 1500W 125MM