Информация о товаре
| Garums | 18 cm |
|---|---|
| Produkta veids | Mazas lāpstas |
| Zīmols | Haushalt |
| Platums | 8.5 cm |
| Svars | 0.076 kg |
| Darba daļu materiāls | Plastmasa |
| Kāta materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502212304 |
ŠAUFELE HAUSHALT VG380, 180 MM, PLASTMASA
HAUSHALT VG380 lāpsta ir viegls un parocīgs instruments dārza, dārzeņu un puķu dārza darbiem. Šī lāpsta ir izgatavota no augstas kvalitātes plastmasas, kas nodrošina izturību un ilgmūžību, un tai ir ergonomisks rokturis. Viegla lietošana ērtai darbībai. Rokturim ir caurums pakāršanai un glītai glabāšanai, kad to nelietojat.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: LĀPSTA PLAST.ROKTURIS