Информация о товаре
| Garums | 80 cm |
|---|---|
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Smails |
| Produkta veids | Lāpstas |
| Zīmols | Forte Tools |
| Darbības zonas platums | 17.5 cm |
| Svars | 1.25 kg |
| Darba daļu materiāls | Metāls |
| Kāta materiāls | Metāls |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas platums: 175 mm. Svars: 1.25 kg |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502156966 |
LĀPSTA FORTE TOOLS FT05, 800MM
Šī kompaktā 80 cm garā lāpsta, kas paredzēta nelieliem darbiem, ļauj viegli un droši veikt rakšanas, stādīšanas, rakšanas un tīrīšanas darbus. Ērts rokturis nodrošina stabilu darba pozu un samazina muskuļu sasprindzinājumu. Lāpstai ir konusveida galva ar izturīgu kāju balstu. Pateicoties nelielajam garumam un nelielajam svaram, lāpstu ir viegli transportēt, un tā ietilpst mašīnas bagāžniekā.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: LAPSTA ĪSA FORTE TOOLS 80CM