Информация о товаре
| Garums | 120 cm |
|---|---|
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Nav asu stūru |
| Produkta veids | Lāpstas |
| Zīmols | Haushalt |
| Darbības zonas platums | 19.5 cm |
| Svars | 2.1 kg |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Kāta materiāls | Metāla sakausējums |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Svars: 2.1 kg |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 501793713 |
LĀPSTA HAUSHALT S6160 H, 1200MM
Šī lāpsta ir paredzēta lietošanai cietā zemē, un ar to var viegli un droši rakt, stādīt, rakt un izrakt saknes. Ergonomiskais metāla rokturis ar ērtu satvērienu nodrošina pareizu, stabilu darba pozu un samazina muskuļu sasprindzinājumu. Lāpstas tērauda galva ir strupa, noapaļota un ar izturīgu kāju balstu.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: LĀPSTA AR ERGONOMISKU KĀTU S6160 H