Информация о товаре
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās. |
| Paneļa pielietojums | Elektrisko ierīču montāžai |
| Zīmols | Hager |
| Moduļu skaits | 36 |
| Uzstādīšana | Zemapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP30 |
| Augstums | 630 mm |
| Platums | 348 mm |
| Dziļums | 94.5 mm |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Aizsardzības līmenis (IP): IP30. Augstums: 630 mm. Platums: 348 mm. Dziļums: 94.5 mm. Ar slēdzeni: Nē |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502108830 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: KĀRBA SADALES VU36NE IP30 36MOD