Produkta informācija
| Ražotājs | SCHNEIDER ELECTRIC |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Krāsa | Balta krās., Melna krās. |
| Paneļa pielietojums | Elektrisko ierīču montāžai |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Moduļu skaits | 12 |
| Uzstādīšana | Virsapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP40 |
| Augstums | 185 mm |
| Platums | 285 mm |
| Dziļums | 96.5 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Ugunsizturība: 650°C (30 min) |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502690636 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀRBA SADALES VIRSAP EASY9 IP40 12MOD