Информация о товаре
| Augstums | 125 cm |
|---|---|
| Platums | 42 cm |
| Kāpņu tips | Vienpusējās mājsaimniecības trepes |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Hailo |
| Svars | 3.8 kg |
| Ekspluatācijas augstums | 263 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Platformas augstums | 630 mm |
| Pakāpju skaits | 3 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | 3 pakāpieni. No alumīnija. Darba augstums: 2.35 m |
| Штрихкод | 501956663 |
Praktiskas un drošas alumīnija kāpnes ar daudzfunkcionālu paplāti un kāpņu salocīšanas aizsardzību. Piemērotas gan mājas, gan profesionālai lietošanai.
• Izturīgas, stabilas un drošas kāpnes, kas piemērotas gan mājas, gan profesionālai lietošanai.
• Patentēta Hailo kāpņu salocīšanas aizsardzība.
• Jaunākās tehnoloģijas nodrošina izturīgu un drošu pakāpienu savienojumu ar rāmi.
• 8 cm platas rievotas neslīdošas pakāpieni un cinkota, rievota, neslīdoša stāvēšanas platforma.
• Daudzfunkcionāla paplāte instrumentiem, traukiem un spainīšiem ar krāsām, kā arī sīkām detaļām.
• Neslīdošas kājas.
• Iztur slodzi līdz 150 kg
• Garantija 10 gadi.
• EN 131 standarts.
• Saderīgas ar Hailo EasyClix nomaināmajām kājām.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: KĀPNES HAILO L60 EASYCLIX AR 3 PAK