Информация о товаре
| Uzstādīšana | Zemapmetuma |
|---|---|
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ligzdu skaits | 1 |
| Produkta veids | Kontaktligzdas |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Sērija | Sedna Design |
| Krāsa | Melna krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP44 |
| Aizsargsegums | Jā |
| Rāmis | Nē |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Spriegums | 250 V |
| Garums | 73 mm |
| Platums | 73 mm |
| Papildus informācija | Montāža ar spīlēm un skrūvi. Dziļums: 50mm. |
| Штрихкод | 502435633 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: K-LIGZDA IP44 1-VIET ZEMĒJUMS+VĀKS ANTR