Информация о товаре
| Garums | 26 cm |
|---|---|
| Darba daļu materiāls | Metāls |
| Kāta materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Instrumentu komplekti |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 0.133 kg |
| Augstums | 7.5 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502212290 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: INSTRUMENTU KOMPL. 4 D.