Информация о товаре
| Garums | 80.5 cm |
|---|---|
| Biezums | 1 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Horizontālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Platums | 10 - 14 cm |
| Komplekts | 1gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | HORIZONTĀLI REGULĒJAMS RĀMIS 10-14 CM BALTĀ KRĀSĀ HOR80 CM. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502417072 |
- Stakta izgatavota no 22 mm MDF plātnes
- Staktas platumu var regulēt 40 mm diapazonā
- Komplektā: viena horizontāla stakta; starpnieks
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: HORIZONTĀLE DOMOLETTI (100-140) BALTA 80