Информация о товаре
| Materiāls | Sintētiskās šķiedras |
|---|---|
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Rezerves pamatne ar rubinet plus sūkli |
| Zīmols | Comensal |
| Modelis | Classic line |
| Garums | 19 cm |
| Platums | 13 cm |
| Augstums | 7 cm |
| Krāsas nosaukums | Dzeltenīga krās. |
| Krāsa | Dzeltena krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502814576 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: HODROSŪKLIS KUBS 130X190X70