Информация о товаре
| Garums | 130 cm |
|---|---|
| Platums | 90 cm |
| Biezums | 1.25 cm |
| Loksnes pielietojums | Sienu, starpsienu un griestu ierīkošanai |
| Mitrumizturība | Jā |
| Zīmols | Knauf |
| Modelis | GKBI |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Platība | 1.17 m² |
| Ugunsizturība | Nē |
| Papildus informācija | Ieteicamais minimālais pasūtījuma daudzums ir 5 vienības. Ja pasūtīts mazāk par 5 vienībām, pastāv risks, ka transportēšanas laikā ģipškartona plāksnes var salūzt. |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 501737310 |
Plāksne tiek izmantota sienu, griestu apdarei, kā arī starpsienu montāžai. Tā ir izturīga pret mitrumu, tāpēc to var izmantot telpās ar paaugstinātu gaisa mitrumu un spēcīgāku ūdens iedarbību, piemēram, vannas istabās.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Больше от Knauf
Написать отзыв
Написать отзыв о: ĢIPŠKART.KNAUF MIT MINI12,5 0,9X1,3 GKBI [RU]