Информация о товаре
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Produkta veids | Dībelis |
| Zīmols | Comensal |
| Garums | 15 cm |
| Platums | 15 cm |
| Augstums | 7 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502813837 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: FLĪŽU LĪMEŅOŠANAS SISTĒMA/ĶĪLIS 50GAB