Информация о товаре
| Garums | 31.6 cm |
|---|---|
| Platums | 60 cm |
| Biezums | 0.95 cm |
| Flīžu tips | Keramika |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Geotiles |
| Kolekcija | Zero |
| Modelis | RLV SALVIA |
| Formāts | 30 x 60 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 8 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.52 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Nē |
| Flīžu virsma | Matēts, Nelīdzens |
| Flīžu modelis | Ar rakstu |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Papildus informācija | Spraugas jāaizpilda ar atbilstošas krāsas šuvju masu. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Штрихкод | 502796532 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: FLĪZE KER.SIEN. RLV ZEROSAL 31.6X60 1.52