FLĪZE AKM.M.ULISSE BEIGE P.98X98(1.92)
€30,23
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | STN CERAMICA |
|---|---|
| Garums | 98 cm |
| Platums | 98 cm |
| Biezums | 1 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Stn Ceramica |
| Kolekcija | Ulisse |
| Modelis | Beige |
| Formāts | 100 x 100 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.92 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Pulēts |
| Flīžu modelis | Cimenta imitācija |
| Krāsas nosaukums | Bēša krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Jā |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI4 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Svītrkods | 502680450 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FLĪZE AKM.M.ULISSE BEIGE P.98X98(1.92)