Информация о товаре
| Garums | 60 cm |
|---|---|
| Platums | 60 cm |
| Biezums | 0.85 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Geotiles |
| Kolekcija | Silex |
| Modelis | WHITE |
| Formāts | 60 x 60 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.8 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Gluds, Matēts |
| Flīžu modelis | Akmens imitācija |
| Krāsa | Balta krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Jā |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI4 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Штрихкод | 502796516 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: FLĪZE AKM.M SILEXWHITE 60X60 (1.44)