Информация о товаре
| Jauda | 900 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 17000 |
| Ēvelēšanas dziļums | 0 - 3 mm |
| Ēvelēšanas platums | 82 mm |
| Produkta veids | Ēveles |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | 4823E |
| Vada garums | 2 m |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502365532 |
ELEKTRISKĀ ĒVELE GRUNDER 4823E, 900 W
- Jaudīgais GRUNDER 4832E motors (900 W) ļauj ēvelēt pat ļoti cietas virsmas.
- Instrumentam ir kompakts dizains ar gumijas rokturi ērtai un drošai lietošanai.
- Garais vads (2 m) nodrošina pietiekamu mobilitāti un pārvietošanās brīvību.
- Ar šo GRUNDER instrumentu varat būt droši, ka ēvelēšanas darbi tiks veikti profesionāli.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ĒVELE GRUNDER 900W