Информация о товаре
| Cirvja pielietojums | Sadalīšanas |
|---|---|
| Garums | 44.5 cm |
| Svars | 0.98 kg |
| Darba daļu materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Cirvji |
| Zīmols | Forte Tools |
| Cirvja galvas svars | 0.68 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| TOP prece | Cirvja asināmais Forte Tools |
| Parastā cena | Slazds pelēm un žurkām grauzēji, kurmis |
| Штрихкод | 502780057 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: CIRVIS SKALD.FORTE TOOLS 0.98KG 44.5CM