Информация о товаре
| Garums | 215 cm |
|---|---|
| Biezums | 0.6 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Laminētas kokskaidu plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Durvju apmales |
| Zīmols | Domoletti |
| Platums | 6 cm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Komplekts | 2,5 gb. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2.5 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502567672 |
Uzlabojiet savu mājas durvju ailes ar Domoletti durvju apmali, kas paredzēta, lai nodrošinātu pulētu un elegantu apdari. Šī durvju apdare, kuras garums ir 215 cm, platums 6 cm un biezums 0,6 cm, nodrošina nevainojamu pāreju starp jūsu sienām un durvju rāmjiem.
Izgatavota no izturīga laminēta skaidu plātnes (LMDP), šai apmalei ir skaista ozola apdare ar bagātīgu, tumši brūnu nokrāsu un reālistisku koka graudu tekstūru, kā redzams produkta attēlos. Tās izsmalcinātais izskats papildina dažādus interjera stilus, no klasiskā līdz mūsdienīgam.
Ideāli piemērota jaunām instalācijām vai esošo durvju rāmju atsvaidzināšanai, Domoletti durvju apmale palīdz noslēpt spraugas un nodrošina tīru, arhitektonisku līniju. Tā ir ideāla izvēle, lai piešķirtu izsmalcinātu pieskārienu tādām vietām kā dzīvojamās istabas ieeja, guļamistabas durvis vai koridors. Izturīgā konstrukcija nodrošina ilgstošu izturību, savukārt viegli tīrāmā virsma padara apkopi vienkāršu.
Domoletti durvju apmale ir lepni ražota Polijā un tai ir 24 mēnešu garantija, kas nodrošina mieru ar jūsu pirkumu. Ieguldiet kvalitātē un stilā sava mājokļa interjerā.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: APMALE 60X6MM SAN DIEGO OZOLA (2.5GAB)