Информация о товаре
| Opciju tips | Paredzēts GK plāksnēm |
|---|---|
| Garums | 50 mm |
| Opciju materiāls | Metāla, Neilons |
| Produkta veids | Kaļamie ieliktņi |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | L5-57 mm |
| Diametrs | 10 mm |
| Stiprinājuma veids | Pieskrūvēt skrūves |
| Vienību skaits iepakojumā | 4 |
| Kaste satura iepakošanai | 10 |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Штрихкод | 502043692 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: РЕГИПША ДИП HEX 10X50 L5-57/1 4ГБЛ