Информация о товаре
| Garums | 202.4 cm |
|---|---|
| Biezums | 3.3 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Laminētas kokskaidu plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Durvju aploda |
| Zīmols | - |
| Modelis | - |
| Atvēršanas virziens | Universāla |
| Platums | 8 cm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Komplekts | 2.5 gab. komplekts. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2.5 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Штрихкод | 502685782 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: APLODA EUGENE OZOLS 80X33 2.5GAB