Информация о товаре
| Garums | 260 cm |
|---|---|
| Platums | 10 cm |
| Biezums | 1 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Dumapan |
| Kolekcija | - |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.6 |
| Sedzamā platība | 2.6 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Штрихкод | 502462721 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: APDARES PANELIS WHITE 10X100X2600MM(2.6)