Информация о товаре
| Garums | 270 cm |
|---|---|
| Platums | 25 cm |
| Biezums | 0.5 cm |
| Krāsa | Balta krās., Brūna krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Okko |
| Kolekcija | - |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsas nosaukums | Balts krās., Smilškrāsas |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 6.75 |
| Sedzamā platība | 6.75 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Papildus informācija | Pērkot PVC apšuvumu, pārbaudiet partijas numurus. |
| Штрихкод | 502389261 |
Iepakojumā 10 gab.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: APDARES PANELIS 5-2TRAVERTIN2.7X0.25X5MM