Информация о товаре
| Garums | 248 cm |
|---|---|
| Platums | 14.8 cm |
| Biezums | 0.55 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Materiāls | Koksnes šķiedras |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.936 |
| Sedzamā platība | 2.936 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502306008 |
APDARES DĒLIS DOMOLETTI, 248 CM X 14.8 CM X 0.55 CM
-
Videi draudzīgs, skaņu necaurlaidīgs, antistatisks, siltumizolējošs, atkārtoti lietojams, izturīgs.
-
Stiprinājums ar skavām.
-
Izmantošanai slēgtās un sausās telpās temperatūrā no +10 līdz +40 °C un relatīvajā mitrumā līdz 70 %.
Pirms uzstādīšanas jāpārbauda, vai izstrādājumi nav deformēti, nav bojāti un vai to virsmas un izmēri ir vienādi.
Sūdzības par uzstādītajiem izstrādājumiem netiek pieņemtas.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: APD.PANELIS STANDART 2.48X0.148M5.5MMOAK