Информация о товаре
| Garums | 18 mm |
|---|---|
| Diametrs | 4.8 mm |
| Materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | Alumīnija kniedes ar ļoti lielu galvu |
| Zīmols | Haushalt |
| Kniežu materiāla biezums | 12 - 14 mm |
| Svars | 180 kg |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Papildus informācija | Garums: 18 mm. Diametrs: 4.8 mm. Kniežu materiāla biezums: 12 - 14mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502176003 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ALUM.ШПИЛЬКИ Ļ.LIEL.G. 4.8X18 50 ШТ.