Информация о товаре
| Garums | 900 mm |
|---|---|
| Platums | 38 mm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Savienotāj skava/lenta |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Biezums | 2 mm |
| Līstes tips | Universāla |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502413775 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: AL.SAV.LENTE GRĪD.LĪM.LPP38 0.9M M.ŠAMP.