Информация о товаре
| Akumulatora tips | Svina skābes |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte | 5000 mAh |
| Spriegums | 6 V |
| Produkta veids | Akumulatori |
| Zīmols | NPP |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Putekļsūcējs - slota Dreame R20, 2900 mAh |
| Parastā cena | TOP prece |
| Штрихкод | 502285625 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: AKUMULATORS NPP 6V 5AH PB